Kompleksowe usługi wykonawcze oraz remontowo-montażowe modernizacji kotłów przemysłowych

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Obróbka mechaniczna elementów metalowych

O NAS

Firma Tech-Weld specjalizuje się w obróbce mechanicznej elementów metalowych, to nowoczesny wykonawca stanowiący silną konkurencję na lokalnym rynku. Z pomocą wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej oferujemy kompleksowe usługi wykonawcze oraz remontowo-montażowe konstrukcji stalowych na rynku energetyki i ciepłownictwa oraz budownictwa przemysłowego. Starannie realizujemy inwestycje dbając o zachowanie wszelkich obowiązujących norm i procedur, jednocześnie dbając o zapewnienie bezpieczeństwa na budowach.

Posiadamy niezbęne doświadczenie

W karierze przedsiębiorstwa zapisano już wykonanie i renowację różnorodnych instalacji przemysłowych oraz montaż i modernizację obiektów m.in. dla Zespołu Elektrowni „ Pątnów – Adamów – Konin”, Elektrociepłowni w  Krakowie, PGE Bełchatów, Elektrowni Opole, Elektrowni na terenie Niemiec (RWE,Janschwalde),Rafineria LOTOS, ORLEN.

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI m. in.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close